خدمات ما

ساخت پل عابر پیاده

construction1ساخت پل های عابر پیاده مبتنی بر استانداردهای ساخت پل هوایی عابر پیاده، انواه پل های پیاده رو آماده قرارداد با شرکتهای دولتی و خصوصی و شهرداری ها. ترکیب سازه سازنده ی انواع پل عابر، تولید کننده ی برتر کشور در سال 95 در زمینه ساخت پل عابر با ایجاد بیش از 100 پروژه ی پل عابر در ایران، ترکیب سازه سازنده پل های عابر در ایران می باشد.

پل عابر می تواند در محدوده ای از مواد ساخته شده، بسته به نیاز مشتری، محل و عملکرد پیاده روی و البته بودجه در دسترس است. پل های فلزی یک گزینه محبوب است و ما می توانیم تعدادی از گزینه های طراحی – تراس تشکیل از وارن، اصلاح وارن طراحی با هر یک از رشته بالا یا رشته کراوات بالا – می تواند تا 40m می تواند به دست آورد. پل های عابر فولادی و دیواره های بشقابی می توانند طراحی و ساخته شوند، معمولا براساس تکیه گاه.

گزینه های دیگر عبارتند از چوب و بتن یا ترکیبی از مواد – برای مثال فولاد و چوب اغلب برای ترکیب قدرت و دوام فولاد با زیبایی زیبایی از چوب استفاده می شود.

انواع پل های عابری که ما می سازیم:

پل عابر ساده

پل های عابر ساده پل هایی هستند که به صورت مستطیل شکل ساخته می شوند. تقریبا هر پلی که در شهر می بینید پل عابر ساده است.

پل عابر کابلی

پل های کابلی توسط یک یا دو ستون بلند ساخته و با کابل این ستونها وزن اصلی سازه پل عابر را تحمل می کنند.

پل عابر قوسی

پل های عابر قوسی شکل پل هایی با شکل قوسی به منظور از بین بردن ستون های میانی است.

بهترین پلهای عابر را ما می سازیم. ترکیب سازه سازنده ی پل های عابر پیاده است. برای اینکه با قیمتی مناسب پل های عابر پیاده خود را بسازید می توانید قبل از هر کاری با ما تماس بگیرید. مهم نیست که چه سبک و چه پلی می خواهید بسازید. ما در ترکیب سازه آماده ارائه خدمات در زمینه ی ساختن پل پیاده رو هوایی هستیم. پل های ساخته شده توسط ترکیب سازه تمام فلزی هستند و این شرکت سازنده ی پل های پیاده رو فلزی می باشد.

شرکت سازنده پل عابر پیاده

  • ما بهترین پل های عابر را برای شما می سازیم.
  • ترکیب سازه اولین سازنده ی برتر پل عابر پیاده در کشور
  • ترکیب سازه تولید کننده انواع پل عابر هوایی
  • طراحی و تولید انواع پل های پیاده رو سبک و مدرن