خدمات ما

ساخت سوله

construction1ترکیب سازه سازنده انواع سوله در ایران با ارائه خدمات حرفه ای در زمینه ساخت سوله حمل و نصب آن در محل با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت ممکن پذیرای شما کارفرمایان گرامی است. قبل از اینکه سوله مد نظر خود را بسازید حتما با ترکیب سازه مشورت نماید. کارشناسان کارخانه ساخت سوله ترکیب سازه برای شما پیشنهادهایی دارند.

سوله ها اغلب برای مصارف صنعتی ساخته می شوند. انواع سوله از نظر کاربرد عبارت است از : صنعتی، کارگاهی، انبار، تالار و رستوران، آشیانه هواپیما، مرغداری، گاوداری، ورزشی شامل سوله استخر و والیبال و سایر ورزش های داخل سالن های ورزشی

کارخانه ساخت سوله ترکیب سازه

ترکیب سازه با ارائه خدمات منحصر به فرد در زمینه ساخت و راه اندازی انواع سوله در خدمت کلیه کارفرمایان گرامی است. شما می توانید بهترین قیمتهای ساخت سوله را از ترکیب سازه استعلام بگیرید. ما برای رقابت بهترین قیمت های راه اندازی سوله را به شما خواهیم داد تا با ما وارد همکاری شوید. جهت استعلام قیمت ساخت وساز سوله با ما تماس بگیرید.

سوله ها از نظر نوع ساخت به سوله های سبک، سوله قوسی یا UBM و سوله های معمولی تقسیم می شوند. ساخت سوله ها باید با توجه به نقشه کارگاهی یا شاپ دراوینگ انجام شود. این نقشه ابتدا کشیده می شود تا برآورد دقیق تری از قیمت، زمان و شکل ساخت پروژه بدست آوریم.

خدمات ویژه احداث سوله

  • در ابتدا کارفرما در خصوص پروژه خود اطلاعاتی با ما می دهد
  • سپس برآورد اولیه و قیمت ها و زمان به وی داده می شود.
  • اگر نقشه نداشته باشید نقشه کارگاهی تهیه شده و برآورد هزینه و زمان دقیقتر انجام میشود.
  • سپس قرارداد مربوط به ساخت و نصب کار بسته می شود.
  • سازه در کارخانه ساخته شده و به محل آورده و نصب می شود.

معرفی همکار

شما می توانید به سایت های همکاران ما نیز برای ساخت سوله مراجعه کنید. ما با شرکتهای دیگر همکاری می کنیم تا بهترین و بزرگترین پروژه ها را به کارفرمایان محترم تحویل دهیم.