وبلاگ

نمایندگی رسمی خدمات پخش و اجرای ایزوگام در استان البرز

بزرگترین نمایندگی خدمات پخش و اجرای ایزوگام در استان البرز

بزرگترین نمایندگی خدمات پخش و اجرای ایزوگام در استان البرز

ما می دانیم که گزینه های زیادی برای انتخاب یک نمایندگی ایزوگام در کرج و اطراف منطقه وجود دارد. چیزی که شرکت ما را منحصر به فرد می کند، اعتباری است که سال ها صرف ساختن آن کرده ایم و انگیزه ای که برای فراتر از انتظارات، ایجاد اعتماد و ارائه خدمات ایزوگام، قیرگونی، و آسفالت با کیفیت بالا حفظ می کنیم.

ایزوگام پلاس یکی از قدیمی ترین، بزرگترین و معتبرترین پیمانکاران عایق های رطوبتی در صنعت تعمیرات و نصب ایزوگام و قیرگونی می باشد. از سال 1370 هزاران مالک در البرز، تهران و شهریار به ایزوگام پلاس برای بازسازی و تعمیر نصب ایزوگام اعتماد کرده اند.

خدمات ایزوگام پلاس

خدمات این مجموعه شامل نصب و پخش ایزوگام، قیرگونی و آسفالت و تعمیر پشت بام های قدیمی می شود که نیاز به بازسازی و ترمیم ایزوگام و قیرگونی دارند.

نصب و پخش ایزوگام

یکی از روش های ضروری برای نگه داشتن سقف، ضد آب کردن آن است. عایق رطوبتی میزان نوردهی سقف شما از عناصر خارجی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. این عناصر می توانند باعث پوسیدگی سقف شوند. در نهایت، این امر بر طول عمر سقف شما تأثیر می گذارد. عایق رطوبتی سقف های شیروانی معمولا آسان تر از سقف های تخت است. این مشکل به دلیل شیب کم است که اجازه نمی دهد آب، برگ ها و زباله ها سر بخورند. سه روش اصلی برای نصب ایزوگام در کرج برای سقف شما وجود دارد که عبارتند از: عایق رطوبتی مایع، غشای تک لایه و با استفاده از غشاهای قیرگونی. هنگام در نظر گرفتن عایق رطوبتی، توجه به عوامل زیر حیاتی است مانند:

الف) محیط زیست

اگر عوامل محیطی مانند انتشارات صنعتی را در نظر بگیرید، بهتر است.

ب) نوع سازه

برخی از روش‌ها برای ساختمان‌های مسکونی وسیع و برخی دیگر برای سازه‌های تجاری مناسب هستند، بنابراین بهترین روش را برای خانه خود انتخاب کنید.

ج) هزینه

محصولات و مواد مختلف برای عایق رطوبتی قیمت های متفاوتی دارند. به سراغ روشی بروید که در حد بودجه شماست.

قیرگونی و آسفالت

این خدمات شامل استفاده از نوع خاصی از پوشش است. این پوشش ها شامل غشاهای مایع تقویت شده است. این نوع عایق رطوبتی را می توان در انواع سقف ها استفاده کرد اما معمولاً در سقف های مسطح استفاده می شود. دوام پوشش 20 تا 40 سال بستگی به فرآیند نصب، نگهداری پس از نصب آن و کیفیت محصول مورد استفاده دارد. ایزوگام پلاس خدمات اجرای آسفالت کاری و قیرگونی در کرج را به شما ارائه می دهد و راهکارهای مورد نیاز و منحصربفرد شما را در اجرای خدمات برای شما بکار می گیرد.

تعمیر ایزوگام پشتبام ها

نشتی، ترک یا گودال در سقف خانه شما وجود دارد؟ به نظر می رسد که نیاز به عایق رطوبتی دارید! برای رفع آن به چه چیزی نیاز دارید؟ فناوری عایق بندی سقف از دهه 60 و 70 میلادی پیشرفت زیادی کرده است. به لطف مصالح مدرن، سقف های تخت امروزی مظهر سبک معماری هستند. برخی حتی به روش‌های جدید و غیرمعمول، از تراس‌های آفتابگیر و بالکن‌ها گرفته تا بام‌های سبز برای باغبان‌های نوپا شهری مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اما جدای از ویژگی‌های طراحی شیک آن‌ها، نکته دیگری که به طور قابل‌توجهی پیشرفت کرده است، فناوری مورد استفاده برای مقاوم نگه داشتن آن‌ها در برابر آب و هوا است. زمانی سقف‌های مسطح در معرض نشتی بودند و این مشکل تنها با یک دیگ جوشان قیر حل می‌شد. این روزها کیت‌های تعمیر وصله، غشاهای لاستیکی مایع و حتی اکریلیک‌های رنگ‌آمیزی سریع و کارآمد وجود دارند که برای سال‌ها ماندگاری دارند – و حتی می‌توانند در آب و هوای مرطوب استفاده شوند.

با مشهده یک نشتی کوچک یا آسیب در سقف، ممکن است نیاز به تعمیر پشتبام در کرج پیدا کنید. با محصولات مدرن امروزی، چنین تعمیرات جزئی به خوبی در دسترس اکثر صاحبان خانه است. این روزها، حتی تعمیرات نیز سخت و بادوام هستند.

سخن آخر

آب و زباله‌هایی که در شیب‌های کم‌عمق پشتبام مسطح جمع می‌شوند، سقف شما را پوسیده می‌کنند و همچنین می‌توانند باعث جمع شدن آب شوند که اگر طولانی بماند، در نهایت سقف را تخریب می‌کند. شما می توانید بسته به ترجیح خود و تکنیکی که در ساختمان شما کاربرد دارد، روش های عایق رطوبتی را انتخاب کنید.

عایق رطوبتی ضروری است زیرا تضمین می کند سقف شما طول عمر بیشتری داشته باشد و از آسیب به قسمت های داخلی خانه شما جلوگیری کند. در نهایت، زندگی راحت و بدون استرس را برای شما تضمین می کند زیرا نیازی نیست نگران تعمیر و نگهداری مداوم سقف باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 8 =